Logo náramky Sparkly
Mobil: +420 739 246 825
info@e-naramky.eu

Vše o nákupu Objednávky, objednávky ze zahraničí, platba, dobírka

Veškeré informace o nákupu a reklamaci zboží v našem obchodě.

Proč si koupit náramek Sparkly

Luxusní náramky značky Sparkly jsou ručně vyráběné v České republice. Vzhledem k tomu, že se jedná o přírodní materiály, je každý náramek jedinečný originál a na světě nenajdete žádný druhý stejný. Naše šperky mají svou vlastní kouzelnou energii, poslaní a duši...

  • Šperky Sparkly vyrábíme s citem a láskou pro vaší maximální spokojenost. Dbáme na vysokou kvalitu zpracování a kvalitní materiály, využíváme proto hlavně české místní dodavatele. Každý kus vyrábíme ručně a až na základě vaší objednávky v Jablonci nad Nisou.

  • Výrobky nepřeprodáváme, ale skládáme na míru zákazníkovi. Pozáruční služba i oprava je tedy samozřejmostí. Naše náramky jsou navlečené na vysoce kvalitním elastickém vláknu, které si necháváme dovážet z USA (uzlík je elegantně schován v koncovém korálku, není tedy vidět a nikde nepřekáží – jako nepěkná ozdoba).

  • Součástí balení šperku je dárková krabička s logem Sparkly, protiprachový saténový pytlík, kartička s významem konkrétního minerálu a poděkování za Váš nákup.

  • Zakládáme si na české tvorbě, kvalitě a přidané hodnotě. Každý náš náramek je originální a vyjadřuje osobnost nositele. Má svou vlastní a jedinečnou energii, poslání a duši.


V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na info@e-naramky.eu nebo na +420 739 246 825

Příjemné nakupování

Přeje celý tým Sparkly

QR-Sparkly vcard - big

Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies. Další informace