Logo náramky Sparkly
Mobil: +420 777 308 183
info@e-naramky.eu
Přihlásit - Registrace
Košík je prázdný

Prodej stylových šperků

Prodáváme luxusní a stylové šperky


1  2  3  4  5  6  7  následující >>  [11]

Perlový náramek Red Passion

Exkluzivní náramek Red Passion je doslova nabitý energií a vášní, přesně jako jeho nositelka. Je složený z vysoce kvalitních vínových perel z české dílny a přívěsku Swarovski Elements, který hraje všemi barvami duhy. Perla je netypičtějším symbolem ženy. 

Cena:599 Kč

Darth Vader a jeho královna 2

Návrh od krásné bloggerky@bycoco.__ 
Mužská a ženská energie - Darth Vader a jeho královna. Ručně vyrobený partnerský set náramků z matného a dračího achátu nadchne všechny milovníky Hvězdných válek. Jste na straně dobra nebo zla? Set Darth Vader a jeho královna vám vždy připomene, že i temná strana má své světlé stránky a strana dobra své stíny. 

Cena:999 Kč

Set Nude Feather

Pokud máte rádi výrazné doplňky s více talismany, je set Nude Feather ideální volbou právě pro vás. Pírko na hedvábné šňůrce symbolizuje lehkost bití a vždy vám připomene, že řešit problémy s nadhledem a z ptačí perspektivy, je někdy snazší a jednodušší cesta. Náramek z mléčného jadeitu je ozdoben nerez mandalou.

Cena:649 Kč

Set náramků Rose Gold

Set náramků Rose Gold je jemná souhra praskaného křišťálu, růžového hematitu a zirkonového křížku z AAA luxusní edice. Kříž je symbolem ochrany a víry. Pomáhá přeměňovat negativní energii na pozitivní, najít harmonii a rovnováhu. Stříbrný náramek s Eiffelovovou věží (Ag 925) v růžovozlaté úpravě vám dodá půvab a eleganci pařížanek.

Cena:1199 Kč

Exkluzivní set náramků Pink Shaman

Set náramků s názvem Pink Shaman je exkluzivní spojení lesklého růženínu a praskaného křišťálu. Zirkonová postříbřená liška symbolizuje inteligenci, má skvělý instinkt a hlubokou duchovní intuici. Stane se vaším spirituálním průvodcem zde na zemi. Stříbrný řetízek (Ag 925) s křížkem je symbolem ochrany a víry. Pomáhá přeměňovat negativní energii na pozitivní, najít harmonii a rovnováhu.

Cena:1199 Kč

Jemný náramek Heart s kubickými zirkony

Ručně vyrobený dámský náramek Heart je navlečený na kvalitní hedvábné šňůrce a dokonale se hodí pro ženy, které mají rády jemné a decentní šperky. Zirkonové postříbřené srdce (Ag 925) s kubickými zirkony symbolizuje lásku, odvahu a statečnost. 

Cena:379 Kč

Náramek Black Tree of Life

Elegantní a nadčasový náramek Tree of Life s korálky Swarovski Elements je vyrobený z decentního matného achátu s lesklým proužkem. Korálky Swarovski v barvě Crystal Golden Shadow na světle hrají všemi odstíny a vytváří dokonalou hru světel. Strom života nad námi drží ochrannou ruku - z kořenů vyrůstá současnost a naši předkové jsou stále s námi a ochraňují nás. 

Cena:529 Kč

Náramek Rose Angel

Také máte rádi andílky a věříte, že jsou všude kolem nás? Ochraňují, pomáhají, našeptávají nám a jsou našimi průvodci životem. Náramek Rose Angel je romantické spojení lesklého růženínu a nerezového andílka se zirkony. Růženín je symbolem lásky, uzdravování a krásy. Učí nás trpělivosti při řešení problémů a hojí rány srdce.

Cena:529 Kč

Set black Feather

Pokud máte rádi výrazné doplňky s více talismany, je set black Feather ideální volbou právě pro vás. Pírko na hedvábné šňůrce symbolizuje lehkost bití a vždy vám připomene, že řešit problémy s nadhledem a z ptačí perspektivy, je někdy snazší a jednodušší cesta. Náramek z matného achátu je ozdoben nerez přívěskem s nápisem Love.

Cena:649 Kč


1  2  3  4  5  6  7  následující >>  [11]

Návrhy náramků

Aktualizováno: 21.07.2018
Lorem ipsum dolor sit amet consectetuer orci Vivamus vitae libero nec. Pretium sapien nibh Cum libero tincidunt congue laoreet eu quis mollis. Vestibulum semper Fusce commodo Pellentesque velit id ligula nec vitae In. Et ridiculus ornare vitae hendrerit mauris mus augue mauris aliquet volutpat. Curabitur vitae dolor gravida leo nibh leo Sed tincidunt tellus sollicitudin. Malesuada venenatis at ligula tincidunt Sed risus porttitor tincidunt ornare. Detail článku >

Albrechtice nad Orlicí (110 Km),
Albrechtice v Jizerských horách (16 Km),
Bílý Kostel nad Nisou (13 Km),
Česká Lípa (42 Km),
České Budějovice (225 Km),
Chrudim (115 Km),
Děčín (66 Km),
Frýdlant (18 Km),
Hradec Králové (91 Km),
Jičín (47 Km),
Kolín (92 Km),
Kutná Hora (101 Km),
Liberec (1 Km),
Mladá Boleslav (46 Km),
Most (116 Km),
Nový Bor (40 Km),
Oldřichov v Hájích (10 Km),
Plzeň (183 Km),
Praha (98 Km),
Semily (29 Km),
Tanvald (19 Km),
Trutnov (70 Km),
Ústí nad Labem (80 Km),
Železný Brod (21 Km),
Používáním tohoto webu souhlasíte, že využívá cookies. Další informace