Logo náramky Sparkly
Mobil: +420 777 308 183
info@e-naramky.eu
Přihlásit - Registrace
Košík je prázdný
Komentář v menu shop je prázdný

Darth Vader a jeho královna 2

Návrh od krásné bloggerky@bycoco.__ 
Mužská a ženská energie - Darth Vader a jeho královna. Ručně vyrobený partnerský set náramků z matného a dračího achátu nadchne všechny milovníky Hvězdných válek. Jste na straně dobra nebo zla? Set Darth Vader a jeho královna vám vždy připomene, že i temná strana má své světlé stránky a strana dobra své stíny. 

Cena:999 Kč

Elegantní partnerský set Live Love

Udělejte sobě i své lásce radost originálním a jedinečným dárkem, který vám vždy připomene, že jste jeden pro druhého stvořeni. Ručně vyráběný partnerský set Live Love je elegantní spojení matného achátu s lesklým proužkem a křížků Swarovski Elements. Kříž je symbolem ochrany a víry. Pomáhá p

Cena:1199 Kč

Partnerský set Darth Vader a jeho královna

Ručně vyrobený set náramků z pravého modrého tygřího oka nadchne všechny milovníky Hvězdných válek. Jste na straně dobra nebo zla? Set Darth Vader a jeho královna vám vždy připomene, že i temná strana má své světlé stránky a a strana dobra své stíny. Tygří oko zaujme každého svým nenapodobitelným leskem při odrazu světla.

Cena:999 Kč

Partnerský set Soul Mate

Udělejte sobě i své lásce radost originálním a jedinečným dárkem, který vám vždy připomene, že jste jeden pro druhého stvořeni. Set Soul Mate je decentní spojení lesklého achátu, stříbrné destičky s logem Sparkly a korálků Swarovski elements, které vytváří na dokonalou hru světel.

Cena:999 Kč

Partnerský set One ears

Udělejte sobě i své lásce radost originálním a jedinečným dárkem, který vám vždy připomene, že jste jeden pro druhého stvořeni. Set One ears je jemné spojení matného křišťálu a hematitového křížku. Obrácené složení náramků naznačuje protilehlou energii jin a jang. Kříž je symbolem ochrany a víry. Pomáhá přeměňovat negativní energii na pozitivní a najít harmonii.

Cena:699 Kč