Logo náramky Sparkly
Mobil: +420 777 308 183
info@e-naramky.eu
Přihlásit - Registrace
Košík je prázdný

Pánské náramky

Pánské náramkyKomentář v menu shop je prázdný

Náramek Darth Vader

Ručně vyráběný náramek z pravého modrého tygřího oka nadchne všechny milovníky Hvězdných válek. Jste na straně dobra nebo zla? Náramek Darth Vader vám vždy připomene, že i temná strana má své světlé stránky a a strana dobra své stíny. Tygří oko zaujme každého svým nenapodobitelným leskem při odrazu světla.

Cena:549 Kč

Pánský náramek Grey Shadow

Decentní ručně vyráběný náramek Grey Shadow přináší svému nositeli klid, pomoc při stresu a dodává odvahu. Je složený z šedého krajinného jaspisu, kterému dominují 3 zirkonové kostičky. Svou univerzálností se perfektně hodí pro každodenní nošení a k jakémukoliv outfitu. 

Cena:549 Kč

Náramek Belief s křížkem Swarovski Elements

Ručně vyráběný pánský náramek Belief s křížkem Swarovski Elements se okamžitě stane vašim oblíbencem. Je vyrobený z matného achátu, který je ozvláštněný decentním lesklým proužkem. Výrazné kostičky v barvě Crystal Golden Shadow na světle hrají všemi odstíny a vytváří dokonalou hru světel.  Kříž je symbolem ochrany a víry. Pomáhá přeměňovat negativní energii na pozitivní, najít harmonii a rovnováhu. 

Cena:579 Kč

Set náramků Tiger Eye

Kvalitní ručně vyráběný set náramků Tiger Eye z pravého přírodního červeného tygřího oka a zirkonových kuliček AAA luxusní edice. Tygří oko zaujme každého svým nenapodobitelným zlatavým leskem při odrazu světla.  Tiger Eye je dokonalou volbou pro sebevědomého muže, který rád vybočuje z davu. Krásně vynikne i jako doplněk k vašemu dobře padnoucímu obleku při obchodních jednáních.

Cena:689 Kč

Pánský náramek Tiger Eye

Kvalitní ručně vyráběný náramek Tiger Eye z pravého přírodního červeného tygřího oka a zirkonových kuliček AAA luxusní edice. Tygří oko zaujme každého svým nenapodobitelným zlatavým leskem při odrazu světla. Tiger Eye je dokonalou volbou pro sebevědomého muže, který rád vybočuje z davu. Krásně vynikne i jako doplněk k vašemu dobře padnoucímu obleku při obchodních jednáních.

Cena:469 Kč

Pánský náramek Elegant

Ručně vyrobený pánský náramek Elegant je složený z rudého granátu a decentních zirkonových kostiček AAA kvality. Červený granát je velmi vkusný, sebevědomý a odvážný jako jeho majitel. Podporuje lásku a sexuální touhu, dodává optimismus a přináší krásu a stabilitu. Přináší slávu, vytrvalost, lásku, krásu a stabilitu. Podporuje úspěch při obchodování.

Cena:529 Kč

Pánský náramek Lighthouse

Pánský ručně vyráběný náramek Lighthouse je složený z lávových kamenů, matného černého achátu, lesklých skleněných kostičeka tyrkysového dračího achátu. Tyrkysový střed září v dálce jako maják a ukazuje svému majiteli světlo na konci tunelu.  Achát dodává svému nositeli odvahu, sílu, dlouhověkost, lásku a ochranu před negativní energií. Pomáhá odstraňovat vnitřní napětí a negativní pocity, m&am

Cena:369 Kč