Logo náramky Sparkly
Mobil: +420 777 308 183
info@e-naramky.eu
Přihlásit - Registrace
Košík je prázdný

Ručně vyrobená elegantní krabička z edice Luxury

Dodá Vašemu šperku osobitost, jedinečnost a exkluzivituKomentář v menu shop je prázdný

Černá dárková krabička Luxury v matném provedení

Ke každému náramku lze přikoupit černou dárkovou krabičku z edice Luxury, která vašemu šperku dodá jedinečnost a exkluzivitu. Součástí dárkového balení je protiprachový sametový pytlík, vizitka s významem minerálu a kartička s poděkováním za Váš nákup. 

Cena:89 Kč

Šedá dárková krabička Luxury s metalickým povrchem

Ke každému náramku lze přikoupit třpytivě šedou dárkovou krabičku z edice Luxury, která vašemu šperku dodá jedinečnost a exkluzivitu. Součástí dárkového balení je protiprachový sametový pytlík, vizitka s významem minerálu a kartička s poděkováním za Váš nákup.

Cena:89 Kč

Béžová dárková krabička Luxury s metalickým povrchem

Ke každému náramku lze přikoupit třpytivou dárkovou krabičku v barvě slonovinové kosti z edice Luxury, která vašemu šperku dodá jedinečnost a exkluzivitu. Součástí dárkového balení je protiprachový sametový pytlík, vizitka s významem minerálu a kartička s poděkováním za Váš nákup.

Cena:89 Kč

Bílá dárková krabička Luxury s metalickým povrchem

Ke každému náramku lze přikoupit třpytivě bílou dárkovou krabičku z edice Luxury, která vašemu šperku dodá jedinečnost a exkluzivitu. Součástí dárkového balení je protiprachový sametový pytlík, vizitka s významem minerálu a kartička s poděkováním za Váš nákup. 

Cena:89 Kč